Waxyy

Forum wielotematyczne


  • Index
  •  » Gry
  •  » Call Of Duty Moder Warfare 3

#1 2012-03-21 13:47:54

Gulonkwmg

SuperModerator

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 12
Punktów :   

Call Of Duty Moder Warfare 3

http://game-pc.vot.pl/wp-content/uploads/2011/08/Modern-Warfare-Feature.jpg



Infinity Ward oraz Sledgehammer Games i wydana w 2011 roku przez Activision. Jej oficjalna premiera odbyła się 8 listopada 2011 roku, a gra została wydana na platformy Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 i Wii. Jest to ósma część serii Call of Duty i bezpośredni sequel gry Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku. Specjalna wersja na konsolę Nintendo DS ukazała się pod nazwą Call of Duty: Modern Warfare 3: Defiance.

Fabuła gry jest kontynuacją wątków z Call of Duty 4: Modern Warfare oraz Modern Warfare 2 i opiera się na fikcyjnym ogólnoświatowym konflikcie Stanów Zjednoczonych z rosyjską frakcją ultranacjonalistów. Gracz wciela się w kilka postaci, których celem jest zlikwidowanie szefa rosyjskiej grupy terrorystycznej. Większą rolę odgrywa tryb gry wieloosobowej, podobnie jak w Modern Warfare 2 oparty na systemie punktów doświadczenia, który został wzbogacony o kilka nowych trybów rozgrywki.
                                                                               ~Wikipedia

Chyba nie ma takiej osoby która nie słyszała o tej niewątpliwie wyśmienitej serii. Marka jaką stworzyło studio Infinity Ward jest jedną z najsławniejszych gier świata.
Modern Warfare III jest to kontynuacja, a zarazem ostatnia część serii pokazuje nam świat w powoli zbliżającej się do końca wojny. Grać dopiero zacząłem ale  i tak jest legendarna. Nie wiem jak wy ale uważam, że to co najpiękniejsze w tej serii to końcowe minuty gry. Jak na razie gra przynosi mi dużo radości Jak rozwiąże się fabuła ? Nie wiem ale uważam , że to będzie coś wielkiego  

Jakie są wasze opinie na temat tej jak i innych gier z serii Moder Warfare III

Offline

 

#2 2012-03-21 19:43:19

 Bartek

Administrator

16223691
Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 45
Punktów :   

Re: Call Of Duty Moder Warfare 3

Nie grałem ale z tego co przeczytałem i słyszałem od innych to gra jest propsy :-D


Służę Pomocą Nie Na Każde Zawołanie.

Offline

 

#3 2012-03-21 21:46:30

Mati_a2

Nowy

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Call Of Duty Moder Warfare 3

Seria jest świetna ,fabuła zarąbista ,cały czas trzyma w napięciu ale gry są zbyt liniowe i nie wymagają myślenia od gracza , po prostu czysta nawalanka
Sądzę ,że w MW 3 niczego różniącego się znacznie od poprzednich części nie będzie ,tylko jak to zwykle bywa będzie lepsza grafika ,silnik ip

Offline

 

#4 2012-03-21 23:10:26

Gulonkwmg

SuperModerator

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Call Of Duty Moder Warfare 3

Nie mogę się zgodzić ^ ^
COD nie jest grą  w której biegniesz prosto i strzelasz tu też musisz umieć się schronić
Zresztą każdy FPS jest taki jak COD tylko mają gorszą fabułe ^ ^

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Call Of Duty Moder Warfare 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strazrepki.pun.pl www.c47.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl www.wsbadministracja.pun.pl